AlbFilm - Filma me titra shqip

AlbFilm - Filma me titra shqip 1.0.1 for android

Free Brain & Puzzle Apps By ALBFILM
Sponsored links
Description :
Ky aplikacion ju mundëson ti shikoni filmat e fundit të kinemasë botërore me titra shqip me kualitet të lartë.

Ne jemi një grup zhvilluesish dhe përkthyesish që mundësuam këtë aplikacion për ju. Ne përpiqemi që tua mundësojmë filmat në kohë sa më të shkurtër dhe me cilësi sa më të lartë. Ne bëjmë përkthimin e filmave vetëm në rast se filmi ende nuk është i përkthyer në gjuhën shqipe.

Për përdorimin e këtij aplikacioni nevojitet lidhje në internet (WiFi, 3G ose 4G).

Ky aplikacion punon ne paisjet Android 2.3+. Për ti shikuar filmat duhet patjetër ta keni të instaluar një Video Player, ne rekomandojmë MX Player ose Wondershare Player.

Për çdo problem në lidhje me aplikacionin ose me filmat na kontaktoni në: [email protected] .

Ju falemiderit dhe mos harroni ta shpërndani me shokët tuaj.

Download AlbFilm - Filma me titra shqip - Version: 1.0.1

AlbFilm - Filma me titra shqip


Sponsored links

You May Also Like

Racing in Car 1.1

Sick of endless racing games with third person perspective? Racing in Car is the best mobile racing

Free Size: 32789 kb

Sweetie Box theme for APUS 1.0.0

This sweetie box theme contained dozens of beautiful icons with unified style for popular apps, and

Free Size: 2069 kb

ひめがみ絵巻【ポジションちぇんじバトル/無料RPG】 1.0.2

□■今ならお得アイテムがゲットできるイベント開催中■□ ▽▼ポジショ

Free Size: 30507 kb

PAC-MAN 256 - Endless Maze 1.0.2

From the creators of Crossy Road… Cherries are red Ghosts are blue Munch a power pellet Get

Free Size: 27477 kb

N.O.V.A. 3: Freedom Edition 1.0.0t

The most immersive and impressive sci-fi FPS franchise on smartphones is now completely free! Fight

Free Size: 1664311 kb

レイヴン(RAVEN) 1.1.2

■□■ ゲーム紹介 ■□■ 『レイヴン(RAVEN)』は誰でも手軽に楽しめ

Free Size: 25901 kb

Dark Sword 1.0.83

All I remember is that night... The dark dragon has closed the gate to the sun. And light vanished.

Free Size: 48496 kb

Patrick Kane's Arcade Hockey 1.0.0

Rule the rink in this season’s must-have arcade hockey hustle featuring Team USA and Chicago

Free Size: 227604 kb

Vid Made Video Download Guide 4.5

New Update! 2016 Vid Mate Downloader Guide is a free tutorial application with photos and videos

Free Size: 19110 kb

Takli LDjaj 1.0

Takli Ldjaj Is a game that revolves around the story of an Algerian old man who fished a group of

Free Size: 11373 kb