IPTV Shqip

IPTV Shqip 1.2 for android

Free Media & Video Apps By IPTV Kosova
Description :
User: free
Pass: free

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:

I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV

1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.
2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,
3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,
4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj
5. TV Show si:, Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.
6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata
7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https://www.facebook.com/IPTVShqipfree

Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.

Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...

https://www.facebook.com/IPTVShqipfree/

Vetem per ju IPTV Shqip komplet free

Download IPTV Shqip - Version: 1.2

IPTV Shqip
Process IPTV Shqip 1.2 download page
Size: 4677 kb
Android O/S: Android

Related IPTV Shqip


Other users also looks for: aplikaciondhedubluaredheermanlifilmafjalekalimfunditiptviptvshqipfree

You May Also Like

Zehni Azmaish 3.01

By the grace of Allah عزوجل, and as a result of sincere efforts made by the I.T Department of

Free Size: 8957 kb

Vidmate: Download HD Video 1.0

Vidmate: Download HD Video is an easy way to download HD video for free. With this app you can

Free Size: 3338 kb

Remote Control for Smart TV 1.0

With Remote Control for TV, you can control almost all TVs. westinghouse tv remote control Supports

Free Size: 5229 kb

mPlayer - H265, HEVC Player 1.1

mPlayer will play most media format with advanced hardware acceleration engine - Fully hardware

Free Size: 18742 kb

AirMirror -Airplay Mirror Demo 2.2

AirMirror is an AirPlay Mirroring receiver that allows one to wirelessly display the

Free Size: 5974 kb

Ringtone Maker 1.2

<b> Ringtone Maker </b> Have you ever thought of becoming a <b> Ringtone Maker

Free Size: 2708 kb

SANSAT IPTV 1.0

SANSAT IPTV offre un grand choix de chaines de télévision diffusées à

Free Size: 16467 kb

Camera for Skype 1.0

Camera for Skype is a very simple application to edit photos. Powerful photo editor with many

Free Size: 8639 kb

Jokes for Whatsapp 1.0

Banter in the pictures and all the videos

Free Size: 10364 kb

Burak Oyunda 1.3

Türkiye'nin en çok izlenmeye ve en çok aboneye sahip olan oyun kanalı Burak Oyunda'ya

Free Size: 4656 kb