Okazioni yt

Okazioni yt 1.4 for android

Free Shopping Apps By Okazioni.yt
Sponsored links
Description :
Jeni vazhdimisht në kërkim të okazioneve, ofertave, uljeve më të fundit? Okazioni yt është vendi i duhur për ju!

Sa herë ju ka ndodhur që të keni parë një Okazion për diçka që është në interesin tuaj, vetëm për të marrë vesh që është shitur apo ka mbaruar afati i ofertës. Tani jo më!

Okazioni yt është aplikacioni që i jep zgjidhje problemit tuaj. Në të ju mund të gjeni oferta, ulje dhe okazione të shumta të ofruara në çdo vend të Shqipërisë. Me anë të këtij aplikacioni ju mundeni të:

* Njoftoheni në kohë reale për çdo kategori okazionesh tek të cilat jeni abonuar nëpërmjet shërbimit Push Notifications

* Ruani okazionet që kanë tërhequr vëmendjen tuaj në listën e favoriteve dhe ti aksesoni ato në çdo kohë, pa patur nevojë për lidhje me internet

* Navigoni në tre mënyra të ndryshme, sipas preferencës suaj. Aplikacioni ju ofron një buton i cili e shndërron komplet eksperiencën tuaj të navigimit fare thjeshtë

* Të shtoni lehtësisht okazionet tuaja për t'i parë e gjitha Shqipëria, falas, pa patur nevojë të regjistroheni. Mjafton thjeshtë të plotësoni të dhënat e okazionit, të kapni disa foto, të vendosni të dhënat e kontaktit, kohëzgjatjen e okazionit dhe çdo gjë tjetër e marrim ne përsipër. Të gjithë përdoruesit që janë duke kërkuar diçka të ngjashme me atë që ofroni ju do të lajmërohen automatikisht nga aplikacioni

* Ndërruat mendje për një detaj të okazionit tuaj, apo dëshironi të ofroni përsëri një okazion që ka përfunduar? Mjafton thjeshtë të shtypni një buton dhe të kryeni ndryshimet që deshironi.

*** Okazionet janë të limituara në kohë, prandaj mos iu ndani aplikacionit për të mos humbuar asnjë okazion!***
Shënim: Okazioni yt nuk merr përsipër përmbushjen e transaksionit apo dërgimin e produktit në shtëpinë tuaj. Ju duhet të kontaktoni me ofruesin e okazionit për të marrë vesh detajet mbi pagesën.

Recent changes:
U shtua kategoria e Smartphones.
U ndryshua kohëzgjatja maksimale e Okazionit nga 3 ditë në 7 ditë.
U përshtat aplikacioni për tablet. Tabletat do kenë pamje tjetër për të përfituar nga ekrani më i madh
U rregulluan disa probleme me notifications dhe shfaqjen e imazheve
U përmirësuan grafikat e aplikacionit
U optimizua performanca tek telefonat më të vjetër

Download Okazioni yt - Version: 1.4

Okazioni yt
Process Okazioni yt 1.4 download page
Size: 3920 kb
Android O/S: Android


Sponsored links

You May Also Like

BoomBeene 1.4.0

Boombeene is a “buy for me” company founded by Edicoo Group in Erbil, 2010. Boombeene is the

Free Size: 2926 kb

UDS Game 1.0

"Game" - United Discount System. It is the mobile application that allows users get

Free Size: 3404 kb

PUFII帕妃 1.14.0

屬於PUFII

Free Size: 8676 kb

VasárnApp 1.1.1

Vasárnap van? Vagy csak egy közeli éjjel-nappalit keresel? Ez az alkalmazás a tökéletes

Free Size: 4512 kb

Skidli 1.0.0

Совершайте мегавыгодные покупки в одно касание! С

Free Size: 38392 kb

Dohliadač - Akcie a Letáky 1.0.4

Obľúbená služba Dohliadac.sk už aj ako mobilná aplikácia! Prezerajte

Free Size: 7397 kb

Coffee Up 커피업 1.0.0

A pre-paid plan service for a network of Independent coffee shops. Choose from two categories All

Free Size: 17567 kb

Sovde.az 1.109

Sovde.az əlavə ilə siz Azərbaycanda olan ən böyük elanlar saytına giriş əldə

Free Size: 3907 kb

GK Indian Shope 1.0

Shopping with your favorite nearby shops made easy with GK India Shope app. Now your shopping with

Free Size: 13538 kb

Imtec Beta 1.0

Zaljubljeni ste u tehnologiju? Kod nas možete naći sve što Vam je potrebno. Sa Imtec

Free Size: 2136 kb