AlbFilm - Filma me titra shqip

AlbFilm - Filma me titra shqip 1.0.1 Screenshots

Free Brain & Puzzle Apps By ALBFILM
Description :
Ky aplikacion ju mundëson ti shikoni filmat e fundit të kinemasë botërore me titra shqip me kualitet të lartë.

Ne jemi një grup zhvilluesish dhe përkthyesish që mundësuam këtë aplikacion për ju. Ne përpiqemi që tua mundësojmë filmat në kohë sa më të shkurtër dhe me cilësi sa më të lartë. Ne bëjmë përkthimin e filmave vetëm në rast se filmi ende nuk është i përkthyer në gjuhën shqipe.

Për përdorimin e këtij aplikacioni nevojitet lidhje në internet (WiFi, 3G ose 4G).

Ky aplikacion punon ne paisjet Android 2.3+. Për ti shikuar filmat duhet patjetër ta keni të instaluar një Video Player, ne rekomandojmë MX Player ose Wondershare Player.

Për çdo problem në lidhje me aplikacionin ose me filmat na kontaktoni në: [email protected] .

Ju falemiderit dhe mos harroni ta shpërndani me shokët tuaj.

AlbFilm - Filma me titra shqip Screenshots

  • AlbFilm - Filma me titra shqip screenshot 1

Download AlbFilm - Filma me titra shqip - Version: 1.0.1

AlbFilm - Filma me titra shqip
Process AlbFilm - Filma me titra shqip 1.0.1 download page >>
Size: 2545 kb
Requires:
Android O/S: Android

You May Also Like

Hola Notification-Sweet Helper 1.1

<b>★Hola Notification, a useful tool of Hola Launcher, you will never miss any important

Free Size: 339 kb

My Tiny Pet 1.3

What if a virtual pet hatched on your phone or tablet? Do you have what it takes to take care of

Free Size: 10199 kb

Extreme Car Driving PRO 2015 1.3

Extreme Car Driving PRO 2015 is a physics engine drift auto game. If you like Simulator Games,

Free Size: 50301 kb

Disney Infinity: Toy Box 3.0 1.0

Create your own universe in the Toy Box! Great Characters. Great Adventures. JOIN FORCES. Imagine a

Free Size: 2037283 kb

League of Stickman Free 1.0.0

League of Stickman - Top1 New Paid in 110 countries, Top1 Paid in Taiwan, Hongkong and Southeast

Free Size: 37299 kb

靈幻無雙 1.0.102

歷時二年打造的精品大作《靈幻無雙》強勢登場!以獨具神韻的時尚畫風,

Free Size: 95624 kb

Castle Clash : كاستل كلاش 1.1.12

من أخطر 10 ألعاب استراتيجية على مستوى العالم #1

Free Size: 63857 kb

Kyuubi 1.0.0

Explore the real world of Ninja and experience the exciting adventure with level up, learn the

Free Size: 50437 kb

Xem Tivi Online - Euro 2016 1.2

Xem Tivi Online HD - Xem tivi mọi lúc mọi nơi với Tivi Online HD HD! Tivi HD đem

Free Size: 5343 kb

Square Quick Pro - Funny Photo 2.4.0

The Best Photo Editor You Deserve. The Best and Most funny app for posting entire photos to

Free Size: 7256 kb