Webnak

Webnak 3.1.5 for android

Description :
WEBNAK.COM.TR

Nakliye sektöründe oyunun kuralları değişiyor!

Webnak; nakliye ihtiyaçlarınız için en kaliteli hizmeti, en iyi fiyata bulmanızı sağlıyor. Üstelik en hızlı ve en güvenilir şekilde.

Webnak, geliştirdiği elektronik ihale sistemi sayesinde, Yük Veren Müşterilerimiz ile Yük Alan Nakliyecilerimizi en etkili biçimde internet ortamında buluşturuyor, webnak.com.tr adresine tıklayan üyelerimiz her zaman kazançlı çıkıyor.

Webnak sistemi nasıl çalışıyor?

Yük Veren üyemiz, webnak.com.tr adresi üzerinden, ihtiyaç duyduğu her taşıma talebi için sistemde ayrı bir ihale açıyor. Açılan her ihale, Yük Veren’in belirlediği süreler içinde, Yük Alan üyelerimizin tekliflerine açık hale geliyor.

Coğrafi konumu ile aracı o işe uygun ve müsait durumdaki Nakliyeci üyelerimiz, sisteme bağlı mobil cihazları (tablet veya akıllı telefon) üzerinden, ihaleleri görebiliyor ve yine mobil cihazları üzerinden teklif verebiliyor.

Yük Veren üyemiz ihalesi için sistemde sunulan teklifleri değerlendirerek, en uygun teklifi seçiyor. İlgili teklif Webnak tarafından bir kez daha kontrol ediliyor. Ardından, teklifi veren Yük Alan Nakliyeci’den son taşıma onayı alınıyor ve taşıma işlemi başlamış oluyor.

Tek kelime konuşmaya gerek kalmadan, internet ortamında en mükemmel hizmet.

Müşterilerimiz ve Nakliyecilerimiz, tüm bu süreçleri bilgisayarlarından ya da mobil cihazlarından eş zamanlı olarak takip edebiliyor; ayrıca Webnak Müşteri Hizmetleri (444 65 59) yetkililerimiz de tüm süreçleri ekranlarından izleyebiliyor ve ihtiyaç halinde destek olabiliyor.

Webnak’a kimler, nasıl üye olabilir?

Nakliye talebini ve nakliye arzını en doğru şartlarda buluşturmak ve sistem içindeki paydaşlarımıza sürekli değer yaratmak için, Webnak sistemine Yük Verenleri ve Yük Alanları, dengeli sayılarda ve tüm kontrolleri yapılarak üye olarak kabul ediyoruz. Bu yönüyle Webnak, her isteyenin internet üzerinden otomatik üye olabildiği sitelerden çok farklı!

Yük Veren Müşterilerimiz, üyelik başvurularını webnak.com.tr adresimizden yapabilecekleri gibi, 444 65 59 Webnak Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da yapabilir. Talebiniz bize ulaşır ulaşmaz, satış yetkilimiz sizi ziyaret ediyor, Webnak sistemini anlatıyor ve üyelik işleminizi gerçekleştiriyor.

Yük Alan Nakliyecilerimiz ise; önemli karayolları üzerinde, belirli yerlere kurduğumuz Webnak Hizmet Noktaları’na araçları ve belgeleri ile gelerek başvuru ve üyelik işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Üyelik başvurusu ile birlikte aracı ve belgeleri üzerinde gerekli kontrolleri yapılan ve Müşteri Hizmetleri tarafından üyeliği onaylanan Nakliyeci üyemize, sistemi kullanabilmesi için internet bağlantılı mobil cihazları teslim ediliyor. Sistem ve mobil cihazlar ile ilgili gerekli eğitimleri tamamlanan Nakliyeci üyemiz, üyeliğinin onaylanmasıyla birlikte sistemi kullanmaya başlıyor.

Nakliyecilerimizin güvenilir olmasına çok önem veriyoruz.

Webnak’a üye olabilmek için başvuran nakliyeciler, ister bağımsız bir nakliyeci, ister bir lojistik şirketi olsun, aradığımız asgari şartlara sahip olmak; özellikle, talep edilen tüm bilgileri sağlamak ve orijinal belgeleri sunmak zorunda.

Sürdürülebilir Hizmet Kalitesi için Webnak Kontrol ve Performans Sistemi.

Amacımız, sadece en iyi taşıma fiyatları ile maliyet avantajı sunmak değil, müşterimize sunulan hizmetin kalitesinde de yüksek bir standart yakalamak! Tedarikçilerimiz olan Nakliyecilerimizi, Webnak Performans Sistemi ile sürekli takip ediyoruz. Üyelik şartlarını koruyamayanların üyeliğini geçici askıya alıyor ve devamı halinde üyeliğine tamamen son veriyoruz.

Müşteri anketleri ve buna bağlı çalışan Webnak Performans Sistemi sayesinde, Yük Alan Nakliyecilerimizin hizmet kalitesini sürekli takip ediyor ve performanslarını kontrol ediyoruz.

Webnak sayesinde, Yükünüz ve Aracınız ile ilgili en güncel bilgiye, istediğiniz yerden ve anında ulaşıyorsunuz.

Recent changes:
1) İlan bildirimleri yalnızca konuma ve favori illere göre gönderilecek şekilde geliştirme yapıldı.
2) Uyumsuz ilanlar otomatik olarak filtreden kaldırıldı.
3) Nakliyeci kaydı için e-posta zorunluluğu kaldırıldı.
4) Belge ekleme ekranları iyileştirildi.

Download Webnak - Version: 3.1.5

Webnak
Process Webnak 3.1.5 download page
Size: 8795 kb
Android O/S: Android


You May Also Like

رخصة السياقة بالمغربCode Route 1.3.2

نظرا لصعوبة اجتياز امتحان رخصة السياقة بالمغرب عام

Free Size: 1224 kb

buses Lep horarios y reservas 1.0.1

Ya podés Comprar y Reservar tus boletos para viajar a cualquiera de nuestros destinos! tales como

Free Size: 3220 kb

Hippo Cabs 4.0

HippoCabs is an intercity luxury shared cab service running between Jaipur and Delhi. -Pay per

Free Size: 4454 kb

Автобусы Борисоглебск 0.395

Приложение позволяет: - посмотреть список всех

Free Size: 8559 kb

Alvorada Barra Táxi 2.3.1

Alvorada Barra Táxi é uma aplicação simples e fácil de usar que permite ao usuário solicitar

Free Size: 2299 kb

Whale Alert 1.0

Whale Alert helps reduce the chance of fatal ship strikes by large vessels by displaying active

Free Size: 10208 kb

InfoAuto 1.3

Ya no tendrás que recordar los días que no circula tu auto o cuando le toca la verificación,

Free Size: 3175 kb

DB Services 1

Features 1) Includes Complete timetable of Shree Complex, Mohan Regency, Raunak City, Mangeshi

Free Size: 2295 kb

PickMeApp Такси Казахстан 1.0.8

Приложение PickMeApp позволяет легко и быстро

Free Size: 7299 kb

Cool Share 1.0.7

Zoomot Services brings a revolutionary and noble way of Cab Sharing (Cool Share) concept in Mumbai.

Free Size: 5972 kb